Відпочинок на лоні природи

Що, як не відпочинок на дикій природі допоможе якнайкраще відновити сили та здоров'я після тривалих міських буднів! Сектор екологічної освіти та рекреації НПП «Великий Луг» запрошує всіх бажаючих на відпочинок. 

Нагадуємо, що національний природний парк є природоохоронною територією. Це означає, що не усі ділянки відкриті для відвідування відпочиваючими. 

Якщо Ви бажаєте ознайомитись з природою національного парку, пропонуємо Вам відвідати екологічні стежки. Відвідати стежки можна з екскурсоводам, почувши розповідь про природні та історичні особливості Парку. 

Для тих, хто бажає у свій вихідний день відпочити в одному з затишних куточків Парку, приїхавши туди на особистому або громадському транспорті, пропонуємо обладнаний рекреаційний пункт «Маяк», який знаходиться біля Маячанського ставка. На території пункту є зручні столи та лавки, альтанка для великих компаній, стаціонарні кострища, гойдалка, стоянка для автомобілів, туалет. 

Гроші, що знімаються за відвідання, йдуть на прибирання сміття й забезпечення комфортних умов відпочинку.

Звертаючись до відвідувачів Парку ми просимо Вас бути акуратними, не засмічувати територію і з повагою ставитись до природи. 

При відвідуванні національного природного парку необхідно заздалегідь консультуватися з адміністрацією НПП про цілі і маршрут свого візиту.

Тел. (06175) 6-65-78

DSC_0641_1DSCN2525DSC_0458

DSC0055008DSCN2484__DSC_0495_1DSCN2523 DSC_0940