Рекреація

Туристичні маршрути

Скелянські штольні

Дно Понтійського моря

Парк "Дружба"

Крутосхили Каховського водосховища

Шляхом пращурів

Велосипедний туристичний маршрут

Екологічні стежки

Дніпровські крутосхили

Першоцвіти

Сім маяків

Рекреаційні заходи

Змагання "Золотий гачок"

Відпочинок на лоні природи

Як доїхати

Інформаційні матеріали

DSC_0412

    Рекреація - поняття, яке охопляє всі види відпочинку. Це відновлення здоров'я і працездатності шляхом відпочинку на лоні природи, або під час туристичної поїздки з відвіданням національних парків, архітектуринх пам'яток, музеїв.
     Рекреаційна діяльність на території Парку здійснюється відповідно до Положення про рекреаційну діяльність у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, затвердженого наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 22.06.2009 № 330, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.07. 2009 за № 679/16695. 
   В Національному природному парку  "Великий Луг" працює сектор екологічної освіти та рекреації.
   Одні із основних завдань Національного парку - це створення умов для організованого туризму, екскурсій, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльностів природинх умовах, а також  відродження місцевих традицій природокористування, розвиток втрачених видів господарства - племінного конярства, бджільництва, рибальства та ін.
  Тому на території НПП "Великий Луг" розроблено 4 екоголо-туристичних маршрути та 4 екологічні стежки. Провідним фахівцем з рекреації проводяться екскурсії на прокладених маршрутах Парку. Постійно проводяться роботи по обстеженню туристичних маршрутів та підтримки їх в належному стані.

DSC_0506_1