28 травня 2016 року на території рекреаційного комплексу "Маяк" Національного природного парку "Великий Луг" пройшло традиційне, а цього року ще й ювілейне -
Х змагання з любительської літньої рибної ловлі на поплавочну вудочку «Золотий гачок». 
В змаганні взяли учась 16 рибалок, серед яких були представники ПрАТ "ЗЗРК", жителі міста Дніпрорудного, Мелітополя та села Скельки. На рівні з чоловіками змагалася і одна представниця прекрасної статі, а також 3 наймолодших учасників - учнів 8 класу Дніпрорудненської школи "Талант". Багато учасників є постійними і вони беруть участь у рибалці вже декілька років поспіль. Змагання проводилося згідно міжнародних правил спортивного рибальства, а отже після зважування вся риба була випущена живою назад у ставок.
Загальна вага виловленої риби склала 18 кг 720 гр.
ІІІ місце з вагою 1,88 кг виборов Башилов Олександр
ІІ місце з уловом в 2,28 кг зайняв Драгун Дмитро
І місце з вагою 2,4 кг зайняв Запрудний Тарас
Переможців нагородили кубками, грамотами та цінними призами, що були надані спонсорами змагання - профспілкою ПрАТ "ЗЗРК" та директором ТОВ "Затока" Осипенком Володимиром Миколайовичем.
Після змагання всі учаники смакували смачну юшку, а також грали на гітарі та співали пісні у дружній атмосфері.

6 червня 2015 року на території рекреаційного комплексу «Маяк» Національного природного парку «Великий Луг» пройшло дев’яте традиційне змагання з любительської літньої рибної ловлі на поплавочну вудочку «Золотий гачок». 
    Вперше змагання з рибної ловлі на території нашої установи проводилося в 2007 році. Тоді національний парк ще тільки починав розвиватися, і більшість учасників була з працівників Парку. З кожним роком все більше рибалок бере участь в нашому змаганні. Цього разу позмагатися вирішили 25 учасників, серед яких працівники ПАТ ЗЗРК та жителі міста Дніпрорудне.
    Продовж трьох годин змагання рибалки повинні були піймати якомога більше риби. По завершенню змагань весь улов зважувався. 
     Загальна кількість виловленої риби становила 11,83 кг.
ІІІ місце з уловом в 1,455 кг зайняв шахтар Соломаха Дмитро.
ІІ місце з уловом в 1,545 кг – шахтар Гвоздєв Дмитро.
І місце з уловом в 2,985 кг виборов шахтар Матюх Олег.
     Призери були нагороджені почесними грамотами та невеликими призами. Також суддівська колегія відмітила наймолодшого учасника – 18-річного Євдокимова Дениса, найдосвідченішого учасника – 63-річного Кіма Володимира та найактивнішого учасника – Дзюбу Софію, яка допомагала своєму батьку. 
      Ми вдячні профспілці ПАТ ЗЗРК, яка стала спонсором змагання.
DSC_0819DSC_0852

 Черговий тур змагання з літньої любительської рибної ловлі «Золотий гачок» відбувся.

6 червня на території Маячанського ставка Національного природного парку «Великий Луг» відбувся черговий тур змагання з літньої любительської рибної ловлі «Золотий гачок». Це змагання проводиться зі створення Парку вже восьмий рік поспіль. В цьому році затишна гавань Маячанського ставка прийняла 8 рибалок-любителів. Вік учасників коливався в досить великих рамках. Найстаршому учаснику 63 роки, а наймолодшому – 10.
На початку змагання учасників привітала директор НПП «Великий Луг» Тамара Дмитрівна Йосипенко та побажала їм вдачі та гарної рибалки. За правилами трьохгодинного змагання рибалити дозволяється на одну вудочку та один гачок. По завершенню змагання судді провели зважування улову кожного учасника. Після зважування вся риба була випущена назад у ставок. 
По результатам зважування були визначені переможці:
ІІІ місце – Кедровський Геннадій Іванович, який виловив 2 кг риби.
ІІ місце – Дривай Валерій Володимирович – 2,2 кг.
І місце – Драгун Дмитро Віталійович – 3,6 кг.
Всі конкурсанти були нагороджені почесними грамотами.
Кожному призеру були вручені почесна грамота та цінні призи – карбоновий спінінг, коробка для рибальського приладдя та годівниця для рибалки.
Після конкурсу всіх учасників та гостей заходу запросили до столу, де вони змогли покуштувати смачну юшку та шашлик.
Хочемо висловити подяку нашим спонсорам Ковальчуку В.П. та Осипенко В.М., завдяки яким ми мали змогу нагородити переможців та добре відзначити закінчення конкурсу. 

DSC_0506 DSC_0754

DSC_07497 червня на території Маячанского ставка - рекреаційної зони Національного природного парку «Великий Луг» пройшло сьоме змагання з любительськоъ літньої ловлі риби на поплавкову вудочку «Золотий гачок».
Організацією, безпосереднім проведенням, а також суддівством на змаганні, займається Національний природний парк «Великий Луг».
Цього року в конкурсі взяло участь 15 рибалок.
Після тригодинної риболовлі вся риба була зважена та підрахована.
Третє місце з 1 кг 600 гр. улову (63 од.) зайняв Ніколаєв Микола Анатолійович, який отримав почесну грамоту та приз у вигляді коробки для рибацького знаряддя.
Друге місце з 1 кг 600 гр. улову (65 од.) зайняв Хужін Сергій Борисович. Нагороджений почесною грамотою і укомплектованою телескопічною вудкою.
Перше місце, з уловом в 2 кг, посів Кириленко Олександр Олександрович, що отримав в нагороду почесну грамоту і укомплектований спінінг.
Всі учасники, які не зайняли призові місця, були нагороджені грамотами за участь.
Постійну спонсорську підтримку «Золотого гачка» забезпечує Ковальчук Вікентій Павлович (магазин «Рибачок» м. Дніпрорудне).
Адміністрація НПП «Великий Луг» ще раз вітає переможців та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

_______________________119 _______________________121 _______________________122

IMG_1399


 Традиційний конкурс рибалок «Золотий гачок», присвячений до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища відбувся 8 червня 2012 року.
Змагання проходило на території Національного природного парку «Великий луг» на Маячанському ставку. Стартували змагання о 7 ранку.
Втішає те, що з кожним роком охочих прийняти участь у змаганні зростає, населення все більш цікавиться місцевими традиціями природокористування (рибальства). Так в цьому році у змаганні взяли участь15 рибалок, а це удвоє більше ніж в 2011 році.DSC08576_1
З вітанням та побажанням «не хвоста не луски» до учасників змагання виступили голова Василівської райдержадміністрації Грачов Сергій Володимирович, голова Василівської районної ради Джуган Сергій Васильович та Скельківський сільський голова Брик Віталій Волододимирович.
Перше місце зайняв Кедровський Геннадій Іванович з результатом 9 кг 200 г, друге місце посів Кириленко Олександр Олександрович з результатом 5 кг 600 г та третє місце – Головко Віталій Едуардович із результатом 4 кг 450 г. Переможці були нагороджені грамотами та цінними рибацькими призами.
Після закінчення змагання усі учасники та вболівальники смакували рибацьку юшку, обмінювались рибацьким досвідом, байками та позитивними враженнями від заходу.
Керівництво висловлює подяку всім учасникам, особливо велику подяку постійному спонсору змагань Ковальчуку Віктору Павловичу – власнику магазина «Оазіс».
Будемо щиро раді бачити усіх охочих в наступному році.

DSC08582_1DSC08653


11 червня 2010 року пройшло щорічне змагання з літньої ловлі риби «Золотий гачок», яке присвячене до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
    Змагання «Золотий гачок» проходило на території Національного природного парку «Великий Луг» на Маячанському ставку.
    У змаганні взяли участь 11 чоловік, багато з яких вже не перший рік є учасниками «Золотий гачок».
   Перше місце зайняв Батовський Олександр Володимирович працівник НПП «Великий Луг», який зловив 4,4 кг риби; друге місце посів Фелеменюк Дмитро Константинович (2,8 кг) та третє місце поділили між собою Ковальчук Вікентій Павлович та Міхайліченко Євгеній Павлович (по 2,4 кг). Переможці отримали грамоти та цінні призи, а також всім учасникам дісталися утішливі призи. По закінченню змаганню на всіх чекала юшка.


І юшка смакувала!

           12 червня 2009 року на березі Каховського водосховища в с. Скельки пройшло змагання  «Рибалка року 2009».  Уже третій рік постіль національний природний парк «Великий Луг» проводить змагання з літньої ловлі риби на поправочну вудочку, з метою популяризації цього виду спорту та  відродження місцевих традицій природокористування (рибальства).
           Одразу як почалося змагання учасники почали прикормлювати рибу. Усі були добре підготовлені. Наживка була досить різноманітною: черв’яки, манка, перловка. Через декілька хвилин після прикорми почався кльов. Першим у садок пішов бичок. Переважно ловилися бички, але були й карасі, йорші та інші. Учасники змагання були з с. Скельки, м. Дніпрорудне, м. Василівка.  Змагання тривало 3 години. 
           Перше місце зайняв наймолодший учасник змагання – випускник Скельківської середньої школи – Двоєзерський Андрій Володимирович, мешканець с. Скельки,  друге – Кривокоритов Ігор Яковлевич, працівник НПП «Великий Луг», третє – Вандяк Віталій Миколайович, мешканець м. Дніпрорудне.

_____________________
Переможці змагання отримали грамоти та цінні рибацькі призи, а найголовніше багато приємних вражень та задоволення від рибалки.
           По закінченню змагання усіх присутніх чекала юшка, яка була приготовлена на березі.
           Хочемо подякувати Ковальчуку В.П., за надання спонсорської допомоги на призи для змагання, який вже не перший рік допомагає нам, а також Осипенко С.Н.
           Усі учасники вже чекають на зустріч наступного року.

   Національний природний парк
  «Великий Луг».