DSCN0574DSCN0590


У вересні кожного року, країни, що приєдналися до Європейської культурної конвенції, святкують Дні Європейської Спадщини.

   Національний природний парк «Великий Луг» проводить відкриту для відвідування  виставку на тему: «Природні Заповідники України - спадщина для нащадків», яка буде проходити в міській бібліотеці з 9 по 15 вересня та бібліотеці сімейного дозвілля з 16 по 22 вересня.  Будуть представлені  фотоматеріали природи Національного природного парку «Великий Луг», а також літературні видання, присвячені збереженню та відновленню природного фонду України та території національного парку. НПП «Великий Луг» запрошує всіх бажаючих.  

__


Дні Європейської Спадщини

У вересні кожного року, країни, що приєдналися до Європейської культурної конвенції, святкують Дні Європейської Спадщини.
В межах цього проекту відкриваються для відвідувачів історичні монументи та будівлі, зазвичай закриті для публіки, але головна мета – знайти шлях до єдності та гармонії через різноманіття мови та культури.

________________1

           Національний природний парк «Великий Луг» проводив відкриту для відвідування  виставку на тему: «Дні Європейської Спадщини – Природні Заповідники України - спадщина для нащадків», яка проходила в міських бібліотеках. Були представлені  фотоматеріали природи НПП «Великий Луг», а також літературні видання, присвячені збереженню та відновленню природного фонду України та території національного парку.

 __________________________________________________________________


"Осіння краса"

           НПП "Великий Луг" з 1 жовтня по 20 листопада проводив конкурс дитячих малюнків "Осіння краса", який проходив під девізом "Любіть природу, яка безпосередньо Вас оточує, ходіть по землі легко". Головна мета конкурсу - виховання дбайливого ставлення до рідкісних видів тварин та рослин на території Національного природного парку "Великий Луг".

           У конкурсі взяли участь 75 учнів 7 навчальних закладів м. Дніпрорудного, с. Скельки та с. Мала Білозірка віком від 7 до 17 років. Діти представили чудові зразки осінньої природи у жанрах живопису, графіки, апліккації, флористики та декоративно-прикладного мистецтва.

          Учасники чудово впоралися із задачами, які були поставлені.

vistavka