На природо-заповідній території важливим є дотримання природоохоронного режиму, збереження рідкісних видів флори та фауни. Тут дієву роль відіграють екологічні акції, до проведення яких залучається велика кількість людей. З відвідувачами та населенням проводиться роз’яснювальна та пропагандистська робота, розповсюджуються листівки на відповідну тематику.

Еколого-патриіотична акція «Збережемо первоцвіти»

Мета цієї акції - привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а також сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи.

_____019


Еколого-патріотична акція «Зустрічаємо птахів»

Екскурсії по екосистемах національного природного парку з метою ознайомлення з орнітофауною НПП «Великий Луг» та виховання дбайливого ставлення до них.

__________________6.03.2010_029


Природоохоронна акція «Збережемо лісову красуню»

Проводиться з метою агітації населення захисту зеленої ялини під час новорічних свят.  Під час проведення акції роздаються інформаційні листівки, а також роздача гілок сосни, як альтернативу живої ялини. В рамках акції проходить конкурс «Новорічна композиція».

________________________________________018


Екологічна акція «Допоможемо пернатим друзям»

Головна мета акції: виховання екологічної свідомості та творчих здібностей учнівської молоді, гуманного ставлення до природи; залучення дітей до практичних дій у природоохоронній діяльності; розвиток практичних навичок підгодівлі, проведення спостережень, досліджень за птахами, ознайомлення дітей з різноманітністю видового складу зимуючих птахів.

DSCN8451DSCN8455


Акція  «Парк тисячоліть»

 Проводиться з метою створення нових насаджень та  виховання у молоді бережного ставлення до природних насаджень. В ході акції молодь висаджує деревні насадження на пришкільних територіях.

_____________________________


Акція  «Чисті джерела»

Проводиться з метою збереження та поліпшення стану джерел та раціонального використання водних ресурсів.

DSCN1997